Usługi

OFERTA

 

Kategoria towarowa: ANTENY SATELITARNE

Cena promocyjna: 129 PLN tylko przy odbiorze osobistym lub z usługą montażu.

Cena rekomendowana przez TELEVES:  155 PLN.

Antena satelitarna o średnicy 800mm, dostępna w kolorach: białym, pomarańczowym i grafitowym(bez logotypu), stalowa galwanizowana, o zysku energetycznym 39dB porównywalnym z zyskiem jaki osiągają anteny o średnicy 900/950mm innych producentów. Zarówno reflektor jak i ramię są farbowane emalią poliestrową. Uchwyt do konwertera wykonany z plastiku ABS, odpornego na promieniowanie UV.

Antenę charakteryzują najlepszy stosunek jakości do ceny i niepowtarzalny design.

Kategoria towarowa: ANTENY TELEWIZYJNE

Cena promocyjna: 215 PLN tylko przy odbiorze osobistym lub z usługą montażu.

Cena rekomendowana przez TELEVES:  264 PLN.

Antena DVB-T  telewizji naziemnej, z filtrem LTE800/4G oraz opatentowaną przez TELEVES nowatorską technologią BOSSTECH: automatycznej regulacji poziomu wyjścia odbieranego sygnału. Jest to pierwsza inteligentna antena na rynku. W trybie pasywnym charakteryzuje  się zyskiem na poziomie 17DB, w aktywnym(z zasilaczem) 32DB, co przy jej małych gabarytach (długości  zaledwie  1112mm), czyni ją najlepszą anteną w swojej klasie na rynku. Posiada specjalny mechanizm składania struktury i mechanizm krzywkowy podtrzymujący reflektor oraz nowy system składania direktorów ułatwiający montaż. Wszystko to sprawia, że antena w 30s jest gotowa do użycia. Antenę charakteryzują najlepszy stosunek jakości do ceny i niepowtarzalny design.

Cena promocyjna: 109 PLN tylko przy odbiorze osobistym lub z usługą montażu.

Cena rekomendowana przez TELEVES: 141 PLN.

Antena DVB-T  telewizji naziemnej, z filtrem LTE800/4G, pasywna o wzmocnieniu 15DB. Wykonana z aluminium (nierdzewna). Innowacyjny system mocowania reflektorów gwarantuje szybki i łatwy montaż. Struktura anteny składa się z dwóch pionowo ustawionych YAGI, dzięki czemu cechuje ją kompromis między wysokim zyskiem a niewielkimi rozmiarami. Antena ZENIT to najlepsza antena na rynku w swojej klasie, solidna z niepowtarzalnym designem.

Cena promocyjna: 199 PLN tylko przy odbiorze osobistym lub z usługą montażu.

Cena rekomendowana przez TELEVES:  226 PLN.

Antena DVB-T  telewizji naziemnej, szerokopasmowa z FM, filtrem LTE800/4G oraz opatentowaną przez TELEVES nowatorską technologią BOSSTECH: automatycznej regulacji poziomu wyjścia odbieranego sygnału. W trybie pasywnym, w zakresie UHF, charakteryzuje  się zyskiem 4-7DB, w aktywnym(z zasilaczem) 19-22DB. Obudowa wytworzona z tworzywa w pełni odpornego na zasolenie oraz wilgotność powietrza i inne niekorzystne warunki atmosferyczne (IP=53).

Charakteryzuje ją bardzo niski pobór prądu. Łatwa w instalacji, zarówno dla polaryzacji   pionowej jak i poziomej. Antena Idealna na fasady zabytków, balkony i domy jednorodzinne.